Ligue 1: Marseille remizirao, Igoru Tudoru pobjeda nedostajala do rekorda

Subota, 28. siječnja 2023. 23:35 Napisao/la  SC
Alexis Sanchez

Marseille je ostvario remi (1:1) nakon osam uzastopnih pobjeda, u utakmici protiv Monaca prekinuta je serija igora Tudora

Monaco je ostvario prednost autogolom Jordana Veretouta u 17. minuti, Alexis Sanchez u 47. minuti poravnao je rezultat.

To je bilo sve od golova u utakmici koje je prema šansama u prvom i drugom poluvremenu mogla otići na jednu i drugu stranu: Monaco je bio bolji do odmora, Marseille je bio bolji nakon odmora.

Inače, Tudora je pobjeda dijelila od klupskog rekorda po broju vezanih pobjeda.