Ligue1: Kylian Mbappe odlučio pobjednika u 92., Lovro Majer igrao

Petak, 11. veljače 2022. 23:57 Napisao/la  SC
Ligue1:  Kylian Mbappe odlučio pobjednika u 92., Lovro Majer igrao

Klyian Mbappe pogotkom u 92. minuti donio je pobjedu (1:0) PSG-u u utakmici protiv Rennesa na Parku prinčeva.

Pariška momčad jedva je pobijedila jako dobru momčad Rennesa u zadnjoj utakmici prije utakmice protiv Real Madrida, Mbappe je pogotkom odluke najavio utakmicu Lige prvaka protiv momčadi za koju će izvjesno igrati iduće sezone.

Leo Messi i dalje ne igra na razini na kojoj je igrao za Barcelonu.

Lovro Majer igrao je do 86. minute za Rennes, koji je u 24. kolu doživio deveti poraz i ostao na 5. mjestu s bodom više od Monaca (36)

PSG je praktično osigurao naslov prvaka, u 24 utakmice skupio je 59 bodova ili 16 više od Marseillea, koji je odigrao utakmicu manje.