Ligue 1: PSG pobijedio Marseille u derbiju kola, Neymar odlučio pobjednika

Nedjelja, 16. listopada 2022. 22:49 Napisao/la  SC
Neymar i Mbappe

Igor Tudor doživio je minimalni poraz (0:1) u derbiju kola odigranom u Parizu, PSG je pogotkom Neymara (45+1) povećao prednost na ljestvici.

Daleko najbolji igrač Marseillea bio je vratar Lopez, koji je u prvom dijelu obranio četiri teška udarca, Messi je iz slobodnjaka pogodio gredu.

Marseille je do odmora mogao primiti nekoliko pogodaka da bi u nastavku ostavio nešto bolji dojam.

U 72. minuti zbog brutalnog starta na Neymaru isključen je Gigot čime su šanse Marseillea bile svedene na minimum.

Imali su gosti jednu veliku prilku, Donnarumma je sjajno reagirao, ali pobjeda je pripala objektivno puno boljoj momčadi.