Ligue 1: Monaco slavio u Montpellieru, Niko Kovač upisao novu pobjedu

Petak, 15. siječnja 2021. 22:54 Napisao/la  SC
Niko Kovač
Niko Kovač

Niko Kovač upisao je novu pobjedu sa svojim Monacom.

U prvoj utakmici 20. kola Ligue 1 Monaco je na gostovanju pobijedio Montpellier 3:2.

Treća je to pobjeda za redom za momčad bivšeg hrvatskog izbornika i četvrta u posljednjih pet susreta u kojima ne znaju za poraz.

Posljednji poraz momčad iz Kneževine doživjela je 16. prosinca od Lensa.

Činilo se da će gosti lako do bodova, u 61. minuti Ben Yedder je realizirao najstrožu kaznu i svojim drugim pogotkom doveo goste do velike prednosti (0:3), ali se onda utakmica zakomplicirala u samo pet minuta, od 64. do 69. minute Wahi i Delort su doveli domaćine na prag preokreta.

No, na tome su i ostali.

Utakmica 20. kola: Montpellier – Monaco 2:3 (Wahi 64, Delort 69/Volland 24, Ben Yedder 35, 61-11 m).

Poredak: Lyon 40 (19), PSG 39 (19), Lille 39 (19), Monaco 36 (20), Rennes 33 (19), Marseille 32 (17)...