Ligue 1: Monaco bolji od Marseillea, Niko Kovač ostvario četvrtu pobjedu u nizu

Subota, 23. siječnja 2021. 23:02 Napisao/la  SC
Niko Kovač
Niko Kovač

Nogometaši Monaca pobijedili su Marseille 3:1 u derbiju 21. kola Ligue 1.

Momčad bivšeg hrvatskog izbornika Nike Kovača u strašnom je zamahu, ovo im je četvrta pobjeda u nizu.

Inače, Marseille je tijekom 90 minuta imao samo jedan udarac u okvir Monacova gola, u 13. minuti Radonjić je zatresao mrežu na asistenciju Duje Ćalete Cara, koji je odigrao svih 90 minuta za goste.

Utakmice 21. kola: Monaco – Marseille 3:1 (Maripan 47, Tchouameni 75, Jovetić 90+2/Radonjić 13), Lens – Nice 0:1 (Atal 49).

Poredak: PSG 45, Lille 42 (20), Lyon 40 (20), Monaco 39, Rennes 36 (20), Marseille 32 (20), Lens 31...