Ligue 1: Lyon svladao Monaco na Gerlandu, novi problemi za klub bogatog Rusa

Petak, 12. rujna 2014. 22:28 Napisao/la  SC

Susret 5. kola: Lyon - Monaco 2:1. Treći poraz doživjela je ekipa Danijela Subašića izgubivši na Gerlandu

Pet kola - tri poraza. To je bilanca momčadi Monaca kojoj je na čelu ruski tajkun Dimitrij Ribolovljev. Iz kluba su ovog aljeta otišli dragulji Falcao i James Rodriguez pa su igrači iz kneževine odjednom zaboravili i pobjeđivati. Za treći poraz ove sezone bio je zaslužan Lyon. Prošlosezonski protivnik Rijeke u skupini Europske lige slavio je na Gerlandu s 2:1 i momčad portugalskog trenera Jardima gurnuo na šesnaesto mjesto ljestvice.

Lyon je poveo u 30. minuti kada Fekir matira hrvatskog reprezentativnog vratara Danijela Subašića. Izjednačio je Ocampos devet minuta kasnije, a konačnih 2:1 postavlja Tolisso u 73. minuti. Više sreće Monaco će morati potražiti u sljedećem kolu kada mu na domaći teren dolazi slabašni Guingamp.

Lyon - Monaco 2:1 (Fekir 30, Tolisso 73/Ocampos 39)

LYON: Lopes - Tolisso, Umtiti, Rose, Jallet - Gonalons - Ferri, Malbranque (81 Kone), Mvuemba (65 N'Jie) - Fekir (73 Gourcuff), Lacazette

MONACO: Subašić - Kurzawa, Raghi, Carvalho, Dirar - Kondogbia, Toulalan (76 Germain), Moutinho - Ocampos (76 Martial), Ferreira (83 Kamara) - Berbatov