Ligue 1: Kylian Mbappé protiv Lyona postigao četiri pogotka za 13 minuta

Ponedjeljak, 08. listopada 2018. 00:18 Napisao/la  SC
Kylian Mbappé

Kylian Mbappé briljirao je u utakmici PSG-a i Lyona, mladi napadač pariške momčadi postigao je čak četiri pogotka za samo 13 minuta (61, 66, 69, 74).

PSG je pobijedio rezultatom 5:0, prvi pogodak postigao je Neymar u 9. minuti iz kaznenog udarca.

Nakon devet utakmice PSG ima devet pobjeda, vodi (27) ispred Lillea s čak 8 bodova prednosti.

Pariška momčad s dvojicom najskupljih napadača na svijetu (Neymar i Mbappe ukupno su plaćeni 302 mil. eura) praktično je već osvojila titulu prvaka.