LaLiga: Messi i Trincao jokeri s klupe, Budimir pogotkom odlučio pobjednika

Nedjelja, 07. veljače 2021. 20:57 Napisao/la  SC

Barceloni su pobjedu (3:2) protiv Betisa osigurali igrači s klupe!

Messi i Trinaco ušli su u igru u 57. minuti utakmice u Sevilli, dvije minute kasnije Messi je izjednačio rezultat.

Odmah se promijenila igra Barcelone, Ruiz je pod pritiskom nespretno loptu prvo poslao u vlastitu mrežu za vodstvo Barcelone, a onda je vratio Betis u utakmicu pogotkom glavom nakon prekida.

U završnici se igralo otvoreno na objema stranama, utakmicu je odlučio Trincao udarcem s 15 metara, kada je lopta okrznula igrača u bloku pa se od grede odbila u mrežu.

Ante Budimir pogotkom u 86. minuti osigurao je pobjedu Osasuni protiv Eibara.

Pobjeda je posebno važna zbog toga što je ostvarena protiv konkurenta u borbi za ostanak, Osasunu na 15. mjestu (22) samo dva boda dijele od 18.-plasiranog Valladolida, koji se nalazi u zoni ispadanja.

Eibar je 17., imao isto (20) bodova kao Valladolid.

Utakmice 22. kola: Real Sociedad - Cadiz 4:1 (Oyarzabal 26-11m, 34, Isak 54, 59/Izguierdo 65), Athletic - Valencia 1:1 (Sanmartin 43-ag/Gabriel 65), Osasuna - Eibar 2:1 (Calleri 18, Budimir 86/Kike 44) Betis - Barcelona 2:3 (Iglesias 38, Ruiz 75/Messi 59, Ruiz 68-ag, Trincao 87)

Poredak: Atletico 50 (19), Barcelona 43 (21), Real Madrid 43 (21), Sevilla 42 (21), Villarreal 36, Real Sociedad 35,...