Primera: Real Madrid doživio poraz, Real Sociedad preokrenuo rezultat nakon 0:2

Nedjelja, 31. kolovoza 2014. 22:23 Napisao/la  SC

Rezultati 2. kola: Real Sociedad - Real Madrid 4:2, Deportivo - Rayo Vallecano 2:2. Luka Modrić za madridski Real igrao do 74. minute

Nogometaši madridskog Reala poraženi su na uvijek neugodnom gostovanju u San Sebastianu kod Real Sociedada rezultatom 4:2. Iako su u prvih jedanaest minuta golovima Sergia Ramosa i Balea došli do velikih 0:2, domaći se bude i do kraja susreta u potpunosti preokreću rezultat. Već do poluvremena izjednačuju Martinez i Zurutuza, a isti igrač postiže i pogodak za 3:2 u 65. minuti. Točku na i velike pobjede u Baskiji za svoju momčad stavlja Carlos Vela, petnaest minuta prije kraja. Igrala se vrlo izjednačena utakmica na Anoei u kojoj je svoj obolom asistencijom Garethu Baleu za drugi gol madridskog kluba dao hrvatski reprezentativac Luka Modrić. Igrao je Modrić do 74. minute kada ga je odmijenio Khedira. U momčadi Reala nije bilo Cristiana Ronalda.

U drugom susretu večeri zanimljivo je bilo u La Coruni. Grad koji se vratio na kartu domaćina u Primeri podario je dobru utakmicu protiv Rayo Vallecana. Domaćini su došli do boda u petoj minuti sučeve nadoknade kada nekadašnji junior Barcelone Isaac Cuenca zabija s bijele točke za konačnih 2:2.

Real Sociedad - Real Madrid 4:2 (Martinez 35, Zurutuza 41, 65, Vela 75/Ramos 5, Bale 11)

REAL (S): Zubikarai - De La Bella, Martinez, Gorka, Zaldua - Granero, Bergara - Castro (60 Canales), Zurutuza, Xabi Prieto (83 Gonzalez) - Agirretxe (60 Vela)

REAL (M): Casillas - Marcelo, Ramos, Pepe, Carvajal (77 Arbeloa) - Isco, Kroos, Modrić (74 Khedira) - James Rodriguez, Bale - Benzema

Deportivo - Rayo Vallecano 2:2 (Rodriguez 7, Cuenca 90+5-11m/Bueno 40, 73)

DEPORTIVO: Lux - Canella, Insua, Lopo, Laure - Dominguez (64 Bergantinos), Rodriguez (62 Luisinho) - Cuenca, Medunjanin, Farina - Toche (78 Cavaleiro)

RAYO: Alvarez - Tito, Ba, Ze Castro, Quini - Trashorras, Baena - Kakuta (75 Bangoura), Bueno (86 Morcillo), Aquino - Manucho (59 Leo Baptistao)