Skupina G: Sevilla pobjedom u Cordobi zasjela na vrh španjolskog prvenstva

Nedjelja, 21. rujna 2014. 20:38 Napisao/la  SC

Susret 4. kola Primere: Cordoba - Sevilla 1:3.

Nogometaši Seville upisali su treću uzastopnu pobjedu u četvrtom kolu španjolskog nogometnog prvenstva. Nogometaši Unaya Emeryja slavili su u Cordobi rezultatom 3:1 i tako, barem privremeno zasjeli na prvo mjesto ljestvice. Pogotke za sljedećeg protivnika Rijeke u skupini G Europske lige postizali su Bacca u 8. odnosno 88. minuti iz kaznenog udarca te M'Bia u 69. minuti susreta. Nakon remija na otvaranju protiv Valencie, Sevilla je pobijedila Espanyol, Getafe te Cordobu, a u sljedećem će kolu igrati na svom stadionu protiv Real Sociedada.

Cordoba - Sevilla 1:3 (Garcia 83/Bacca 8, 88-11m, M'Bia 69)

CORDOBA: Carlos - Crespo, Pantić, Lopez, Gunino - Rossi, Ekeng (67 Abel) - Fidel (76 Fede), Garcia, Cartabia - Havenaar (59 Ghilas)

SEVILLA: Rico - Tremoulinas, Carrico, Pareja, Coke (61 Figueras) - Krychowiak, Iborra (69 M'Bia) - Vitolo, Suarez (77 Banega), Vidal - Bacca