Sevilla uvjerljiva protiv Granade, Rakitiću pola sata igre

Ponedjeljak, 26. ožujka 2012. 23:12 Napisao/la  T. Ć.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je posljednjih pola sata za Sevillu

Sevilla je u posljednjem susretu 30. kola Primere na gostovanju kod Granade upisala uvjerljivu pobjedu od 3:0. Domaćin niti jednog trenutka nije imao šanse za izbjegavanje poraza.

Poveli su gosti u 39. minuti preko Negreda, a potom je dva pogotka postigao Manu, u 54. i posljednjoj od četiri minute sudačke nadoknade. Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić odigrao je posljednjih pola sata za Sevillu, koja je trenutno na devetoj poziciji u španjolskom prvenstvu.

PRIMERA, 30. kolo: Granada - Sevilla 0:3 (0:1 Negredo 39', 0:2 Manu 54', 0:3 Manu 90'+4)