Primera: Real Madrid u završnici pobijedio Celtu, Modrić pogodio prečku

Subota, 27. kolovoza 2016. 23:21 Napisao/la  SC

Modrić je bio među najaktivnijima u prvome dijelu, a u 29. minuti pogodio je prečku. Mateo Kovačić nije ulazio u igru

Aktualni prvak Europe nadridski Real slavio je golovima Alvara Morate u 60. i Tonija Kroosa u 81, dok je jedini gol za goste zabio Fabio Orellana u 67. minuti utakmice.

Luka Modrić igrao je do 69. minute, kada ga je zamijenio James Rodriguez.

Hrvatski veznjak bio je u prvom poluvremenu jedan od najboljih igrača u domaćem sastavu, a u 29. minuti je s ruba šesnaesterca pogodio prečku.

Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Real je upisao 14. pobjedu zaredom u prvenstvu, čime je stigao na korak od rekorda Realove generacije iz 1961. godine koju je s klupe predvodio Miguel Muniz, a koja je ostvarila 15 pobjeda zaredom.

Primera 2. kolo Real Madrid - Celta 2:1 (Morata 60, Kroos 81/Orellana 67), Eibar - Valencia 1:0 (Leon 62), Osasuna - Real Sociedad 0:2 (Juanmi 45+2, Garcia 81-ag)