Real Madrid svjetski klupski prvak, Luka Modrić osvojio 22. trofej

Subota, 11. veljače 2023. 22:13 Napisao/la  SC
Real Madrid  svjetski klupski prvak, Luka Modrić osvojio 22. trofej

Real Madrid očekivano je postao svjetski klupski prvak pobjedom u finalu koje je neočekivano završilo s čak 8 pogodaka.

Utakmica je odlučena početkom drugoga poluvremena, kada su Madrižani postignuli dva pogotka.

Luka Modrić igrao je 74. minuti, sasvim dovoljno da osvoji 22. trofej u dresu Real Madrida.

Finale Svjetskog klupskog prvenstva: Real Madrid - Al Hilal 5:3 (V. Junior 13, 69, Valverde 18, 58, Benzema 54/Marega 26, Vietto 63, 79)