Sevilla remizirala u gostima kod Rayo Vallecana, Rakitić promašio jedanaesterac

Nedjelja, 02. rujna 2012. 14:41 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola Primere: Rayo Vallecano - Sevilla 0:0

Nogometaši Seville odigrali su "mršavih" 0:0 na gostovanju kod Rayo Vallecana u prvom susretu trećeg kola španjolske Primere. Momčad iz Andaluzije promašila je tijekom ogleda čak dvije najstrože kazne. Prvu je u prvome poluvremenu promašio Negredo (6'), dok je drugi jedanaesterac propustio realizirati hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Rakitića je u 69. minuti u domaćem šesnaestercu srušio vratar Rubén Martinez, koji je za prekršaj kažnjen crvenim kartonom. Hrvatski internacionalac sam je odlučio izvesti najstrožu kaznu, ali je njegov pokušaj završio pored okvira vratiju. Rakitić je odigrao svih 90 minuta i pritom zaradio žuti karton.