Primera: Vrsaljko igrao u preokretu Atletica, Halilović izašao, Livaja ušao u porazu od Seville

Nedjelja, 12. veljače 2017. 22:59 Napisao/la  SC

Utakmice 22. kola: Atletico Madrid - Celta Vigo 3:2, Las Palmas - Sevilla 0:1

Atletico Madrid je preokretom stigao do pobjede na Vicente Calderonu protiv Celte Vigo s 3:2.

Poveli su gosti u petoj minuti pogotkom Gustava Daniela Cabrala, a rezultat je izjednačio sjajnim pogotkom Fernando Torres šest minuta kasnije.

U 27. minuti je John Guidetti pogodio Atleticovu vratnicu, a samo tri minute kasnije Fernando Torres je pucao u gredu iz kaznenog udarca kojeg je skrivio Roncaglia.

John Guidetti pogodio je za 2:1 u 78. minuti igre, ali je Atletico u samo dvije minute postigao dva pogotka i stigao do pobjede.

Šime Vrsaljko je odigrao drugo poluvrijeme umjesto Juanfrana.

Duje Čop sjedio na klupi Gijona u pobjedi protiv Leganesa.

Alen Halilović igrao do 81. minute, Marko Livaja igrao od 81. minute za Las Palmas u domaćem porazu od Seville.

Utakmice 22. kola: Atletico Madrid - Celta Vigo 3:2 (Torres 11, Carrasco 86, Griezmann 88/Cabral 5, Giudetti 78)  Villarreal - Malaga 1:1 (Bruno 62-11m/Charles 14), Leganes - Gijon 0:2 (Canella 66, Burgui 83), Las Palmas - Sevilla 0:1 (Correa 80)