Primera: Leo Messi spasio Barcelonu od nove blamaže, Leganes poražen pogotkom u 90. minuti

Nedjelja, 19. veljače 2017. 13:52 Napisao/la  SC

Utakmice 23. kola: Barcelona - Leganes 2:1, Real Sociedad - Villareal 0:1, Valencia - Athletic Bilbao 2:0, Celta Vigo - Osasuna 3:0

Luis Enrique definitivno broji posljednje dane na klupi Barcelone, koja je ponovo razočarala svoje navijače iako je pobijedila.

Leo Messi postigao je pogodak iz kaznenog udarca u 90. minuti čime je Barcelona uspjela svladati slabašni Leganes.

Igra u obrani katalunjske momčadi ne obećava bolje dane.

Nakon četiri pogotka primljena od PSG-a u Ligi prvaka, sjajni vratar Barcelone ten Stegen ponovo je bio jedan od boljih igrača Barcelone.

Ivan Rakitić igrao je cijelu utakmicu onako kako igra cijelu sezonu, daleko ispod svoje razine.

Nogometaši Villareala u četvrtoj su minuti sudačke nadoknade utakmice 23. prvenstvenog kola španjolskog prvenstva zabili pobjednički pogodak u gostima kod Real Sociedada.

Strijelac jedinog pogotka bio je Castillejo na asistenciju Coste.

Valecia je nadigrala Athletic Bilbao, a sve su nedoumice bile riješene do kraja prvog poluvremena golovima Nania i Zaze.

Utakmice 23. kola: Barcelona - Leganes 2:1 (Messi 4, 90+1/Lopez 71), Real Sociedad - Villareal 0:1 (Castillejo 90+4), Valencia - Athletic Bilbao 2:0 (Nani 13, Zaza 45+1), Celta Vigo - Osasuna 2:0 (Sisto 23, Jozabed 87, Aspas 89)