ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Mandžukić ublažio poraz od Valencije

Subota, 04. listopada 2014. 17:53 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Valencia - Atletico 3:1, Rayo - Barcelona 0:2

U derbiju 7. kola Valencia je pobijedila Atletico i ostala na vrhu ljestvice. Atletico je doživio uvjerljiv poraz za samo 13 minuta, koliko je Valenciji trebalo da postigne čak tri pogotka.

Mario Mandžukić ublažio je poraz Atletica pogotkom u 29. minuti! S obzirom na viđeno u prvih pola sata, nitko nije očekivao da do kraja utakmice gledatelji više neće vidjeti ni jedan pogodak.

Prvi poraz Atletica od ove sezone razigrane Valencije u potpunosti je zaslužen.

VALENCIA: Diego Alves, Mustafi, Otamendi, Barragan, Andre Gomes (71 Augusto), Parejo, Piatti (62 Orban), Javi Fuego, Gaya, Rodrigo, Alcacer (75 Feghuoli)

ATLETICO: Moya, Jesus Gamez, Godin, Miranda, Siquera, Tiago, Gabi, Koke, Tiago (72 Raul Garcia), Turan (69 Raul Jimenez), Griezmann (65 Cerci), Mandžukić

Barcelona je bez problema pobijedila Rayo, sve su vrlo brzo riješili Messi i Neymar. Ivan Rakitić ušao je u igru u 68. minuti umjesto Inieste.

Utakmica 7. kola: Valencia - Atletico 3:1 (Miranda 6-ag, Andre Gomes 7, Otamendi 13/Mandžukić 29), Rayo - Barcelona 0:2 (Messi 35, Neymar 36)