Primera: Barcelona rutinski pobijedila, Ivan Rakitić odigrao cijelu utakmicu

Subota, 21. listopada 2017. 20:36 Napisao/la  SC

Utakmice 9. kola: Levante - Getafe 1:1 , Betis - Alaves 2:0, Valencia - Sevilla 4:0

Ivan Rakitić

Barcelona je rutinski ostvarila još jednu pobjedu u utakmici bez previše žara, Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu.

Nogometaši Levantea remizirali su sa Getafeom 1:1. Getafe je poveo u 59. minuti pogotkom Fajra, no domaći su izjednačili samo tri minute kasnije preko Moralesa. Betis je sa dva pogotk andigrao Alaves.

Valencia je bila uvjerljiva protiv Seville na svom travnjaku.

Utakmice 9. kola: Barcelona - Malaga 2:0 (Delofeu 2, Inieta 56), Levante - Getafe 1:1 (Morales 62/ Fajr 59), Betis - Alaves 2:0 (Sanabria 13, Alexis 75-ag), Valencia - Sevilla 4:0 (Guedes 43, 90+2, Zaza 51, Mina 85)