Primera: Valencia pobijedila na Camp Nou, Barcelona polako posustaje

Subota, 01. veljače 2014. 18:04 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: Barcelona – Valencia 2:3. Valencia predvođena Feghoulijem samo je uzela ponuđeno i iskoristila slabosti u užoj obrani Barcelone

U 92. minuti Messi je malonogometno izmijenio loptu s Iniestom, sam istrčao pred Diega Alvesa i poslao loptu pokraj gola. Simbolika poraza Barcelone! Messi onakve prilike propušta samo kada nije u formi. A nije u formi kao ni momčad Barcelone koja je doživjela neugodan poraz na Camp Nou.

Valencia predvođena Feghoulijem samo je uzela ponuđeno i iskoristila slabosti u užoj obrani Barcelone. U 77. minuti Jordi Alba dobio je drugi žuti karton i morao na tuširanje, desetorica igrača Barcelone nisu uspjela preokrenuti rezultat.

Stoperski par Mascherano i posebno Pique nisu bili u utakmici, ali ne može se reći da su bilo puno lošiji od ostatka neprepoznatljive momčadi Barcelone, koja polako gubi korak s Atleticom i Real Madridom.

Drugi poraz u sezoni Barcelonu će vrlo vjerojatno stajati gubitka prvog mjesta kada Atletico i Real Madrid odigraju svoje utakmice.

BARCELONA: Valdes, Dani Alves, Pique, Mascherano, Jordi Alba, Xavi (64 Iniesta), Busquets, Fabregas (76 Tello), Alexis, Messi, Pedro

VALENCIA: Diego Alves, Barragan, Ricardo Costa, Mathieu, Bernat, Romeu, Javi Fuego, Feghouli, Parejo (90+3 Michel), Piatti (86 Fede), Alcacer (73 Vargas)

Utakmice 22. kola: Barcelona – Valencia 2:3 (Alexis 7, Messi 54-11m/Parejo 44, Piatti 48, Alcacer 59), Granada - Celta 1:2 (El Arabi 41/Cabral 28, Fernandes 88), Levante - Rayo 0:0, Getafe - Valladolid 0:0, Malaga - Sevilla 3:2 (Duda 31-11m, 83, Samu 77/Bacca 49, Fazio 66)