Primera: Šime Vrsaljko asistent Torresu u minimalnoj pobjedi Atletica nad Alavesom

Subota, 16. prosinca 2017. 22:36 Napisao/la  SC

Utakmice 16. kola: Atletico Madrid - Alaves 1:0, Athletic Bilbao - Real Sociedad 0:0, Eibar - Valencia 2:1

Sime Vrsaljko (Athletico Madrid)

Atletico Madrid minimalno je pobijedio Alaves.

Isplatile su se treneru domaće momčadi izmjene u nastavku, pogotovo ona u 69. minuti kada je u igru ušao Torres.

Samo šest minuta kasnije Vrsaljko je upisao asistenciju, a Torres pogodak za pobjedu Atletica.

ATLETICO MADRID: Oblak, Vrsaljko, Savić, Godin, Filipe Luis, Niguez (69 Torres), Thomas (46 Correa), Gabi, Koke, Gameiro (69 Carrasco), Griezmann

ALAVES: Pacheco, Aguirregabiria, Maripan, Alexis, Duarte, Pina (77 Krkić), Garcia, Alfonso, Burgui (62 Medran), Ibai (84 Santos), El Haddadi

Utakmice 16. kola: Atletico Madrid - Alaves 1:0 (F. Torres 74), Athletic Bilbao - Real Sociedad 0:0, Eibar - Valencia 2:1 (Inui 49, Jordan 87/ Mina 57)