Primera: Getafe osvojio bod na Camp Nou, Barcelona remizirala dvaput zaredom

Nedjelja, 11. veljače 2018. 14:00 Napisao/la  SC
Luis Suarez (Barcelona)

Nogometaši Barcelone odigrali su bez golova protiv Getafea.

U prvom poluvremenu nije bilo previše prilika, izuzev Suarezovog pogotka koji je poništen zbog zaleđa u 45. minuti.

U 56. minuti Luis Suarez pucao je pored gola, a dvije minute kasnije vratar Guaita je obranio pokušaj Coutinha.

Mina je nakon kornera glavom skrenuo lopu u 77. minuti, no otišla je zamalo pored gola.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Suarez je pokušao centaršut pretvoriti u pogodak, ali je njegov udarac glavom sa desetak metara Guaita izvadio ispod prečke.

U zadnja tri kola Barca je osvojila samo pet bodova uz gol razliku 3:2.

Rakitić je igrao cijelu utakmicu u dresu domaće momčadi.

Nogometaši Seville minimalnim su rezultatom pobijedili Gironu na domaćem terenu.

Strijelac jedinog pogotka bio je Pablo Sarabia u 46. minuti kada je lobom prebacio vratara Bona koji je izašao sa svoga gola.

U 40. minuti Luis Muriel je igranjem rukom skrivio kazneni udarac, no vratar Seville Rico obranio je udarac Adayu te je Girona ostala bez pogotka.

Celta i Espanyol podijelili su bodove.

Gosti su poveli u 10. minuti golom Baptistaa, ali je Celta prvo izjednačila u 32. minuti, a zatim i povela u 80.

Bod gostima donio je u 87. minuti Moreno.

Utakmice 23. kola: Sevilla - Girona 1:0 (Sarabia 46), Barcelona - Getafe 0:0, Celta Vigo - Espanyol 2:2 (Gomez 32, 80/ Baptistao 10, Moreno 87), Celta Vigo - Espanyol 2:2 (Gomez 32, 80/Baptistao 10, Moreno 87), Valencia - Levante 3:1 (Mina 17, Vietto 65, Parejo 89-11m/Postigo 18)

Poredak: Barcelona 59, Atletico 52, Valencia 43, Real Madrid 42, Villarreal 37, Sevilla 36...