Primera: Sevilla pobijedila Real Madrid, Rakitić asistent, Modrić pogodio vratnicu

Nedjelja, 16. rujna 2012. 00:01 Napisao/la  SC

Utakmica 4. kola Primere: Sevilla - Real Madrid 1:0

Real Madrid doživio je drugi poraz u 4. kolu Primere, Sevilla je na dupke punom Pizjuanu (45.000) pobijedila rezultatom 1:0. Strijelac Trochowski već je u 3. minuti riješio pitanje pobjednika, asistent je bio Ivan Rakitić kojega je publika pozdravila ovacijama kada je u 60. minuti izašao iz igre.

Luka Modrić prvo je poluvremen sjedio na klupi, ušao je odmah početkom drugog dijela i u 52. minuti snažnim udarcem zatresao vratnicu. Real Madrid je pokušavao barem izjednačiti, Jose Mourinho utakmicu je završio s četiri, pet napadača, ali je Sevilla sačuvala minimalno vodstvo.

Prvenstvo praktično nije ni počelo, a Barcelona već bježi 8 bodova.

SEVILLA: Palop, Cicinho, Spahić, Botía, Fernando Navarro, Medel, Maduro, Navas, Rakitić (60 Del Moral), Trochowski (81 Kondogbia), Negredo (70 Luna)

REAL MADRID: Casillas, Arbeloa (64 Callejon), Pepe, Ramos, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Di María (46 Benzema), Özil (46 Modrić), Ronaldo, Higuaín