Primera: Ronaldo dvama pogocima osigurao pobjedu i prošao brojku od 300 pogodaka

Subota, 03. ožujka 2018. 18:33 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo (Real Madrid)

Real Madrid pobijedio je Getafe u utakmici tijekom koje su misli bile usmjerene prema Parizu i uzvratu u Ligi prvaka protiv PSG-a u utorak.

Najbolja vijest za Real Madrid je da Ronaldo definitivno ulazi u optimalnu golgetersku formu, a tada je svejedno tko je na drugoj strani.

U 45. minuti Ronaldo je postigao 300. pogodak u Primeri u 286. utakmici, što je nejvjerojatan prosjek.

Ronaldo je dvama pogocima osigurao pobjedu protiv Getafea, koji je utakmicu završio se desetoricom igrača.

Remy je isključen u 47. minuti zbog dvaju žutih kartona, što goste nije smelo u namjeri da postignu pogodak.

Smanjili su vodstvo u 65. minuti pogotkom iz iznuđenog kaznenog udarca i stvorili dodatni pritsak na domaćine sve dok Ronaldo u 78. minuti nije sve riješio i izašao iz igre.

Mateo Kovačić igrao je od 79. minute, tek toliko da osjeti teren.

Luka Modrić nije igrao zbog ozljede.

Nogometaši Seville sa 2:0 su pobijedili Athletic Bilbao na domaćem terenu.

Montellina momčad povela je golom Luisa Muriela u 27. minuti.

Prije pogotka Sevilla je imala nekoliko šansi, dva puta je zaprijetio Correa u 6. i 7. minuti, a zatim Sarabia u 16.

Luis Muriel je prije pogotka u 24. minuti pogodio prečku.

Drugi gol Sevilla je zabila ubrzo nakon prvog, Vazquez je glavom pospremio loptu uz lijevu stativu u 32. minuti.

Deportivo i Eibar su podijelili bodove.

Domaći su od 39. minute igrali sa igračem manje nakon isključenja Kovala.

Utakmice 27. kola:   Real Madrid - Getafe 3:1 (Bale 24, Ronaldo 45, 78/Portillo 65-11m),    Sevilla - Athletic Bilbao 2:0 (Muriel 27, Vazquez 32), Villarreal - Girona 0:2 (Stuani 16, Lozano 80), Deportivo La Coruna - Eibar 1:1 (Dmitrović 33-ag/ Inui 11), Leganes - Malaga 2:0 (Eraso 55, Amrabat 62)

Poredak: Barcelona 66 (26), Atletico 61 (26), Real Madrid 54, Valencia 50 (26), Sevilla 45, Villarreal 41..