Primera: Barcelona i Atletico bez pobjednika, Ronaldo donio pobjedu u 85. minuti

Subota, 14. listopada 2017. 19:12 Napisao/la  SC
Leo Messi zatresao okvir gola iz slobodnog udarca

Atletico i Barcelona odigrali su derbi bez pobjednika (1:1).

Utakmica je ponudila pregršt uzbuđenja i tradicionalno čvrsti nogomet kakav voli Diego Simeone.

U prvom poluvremenu izgledalo je ravnopravnije nego u drugom, kada je Barcelona preuzela inicijativu i na kraju zasluženo izjednačila.

Ivan Rakitić igrao je do 79. minute.

Cristiano Ronaldo donio je Real Madridu pobjedu pogotkom u 85. minuti, najbolji napadač današnjice konačno je proradio kada ga je momčad najviše trebala.

Luka Modrić sjedio je na klupi, Mateja Kovačića nema zbog ozljede.

Utakmice 8. kola: Athletic Bilbao - Sevilla 1:0 (Vesga 43), Getafe - Real Madrid 1:2 (Molina 56/Benzema 39, Ronaldo 85), Alaves - Real Sociedad 0:2 (Oyarzabal 77, Elustondo 81), Atlético - Barcelona 1:1 (Niguez 21/L. Suarez 82)