MODRIĆ OPET ZABIO

Real Madrid slavio kod Getafea i zadržao priključak

Nedjelja, 16. veljače 2014. 18:57 Napisao/la  SC

U svome stilu, izvan šesnaesterca Modrič je lijepo naciljao i pogodio u 66. minuti.

I nakon dvadeset i četiri kola španjolskog nogometnog prvenstva trojac Barcelona - Real (M) - Atletico ostao je izjednačen na vrhu, sve tri ekipe imaju šezdeset bodova. Nakon Barcelonine kanonade protiv Rayo Vallecana, te pobjede drugog madridskog kluba protiv Valladolida (3:0), istim je rezultatom kraljevski klub slavio na gostovanju kod Getafea. Poveli su Madrižani već nakon pet minuta kada je zabio Jese, podebljao je sve nakon dvadeset i sedam minuta Benzema, a treći je pogodak djelo hrvatskog reprezentativnog veznjaka Luke Modrića. U svome stilu, izvan šesnaesterca Modrič je lijepo naciljao i pogodio vrata Moye u 66. minuti. Modrić je iz igre izašao u 80. minuti, Real nije imao problema protiv petnaestoplasirane momčadi Primere.

Real Madrid u sljedećm kolu na svom Bernabeuu dočekuje trinaesto Elche, Barcelona će ponovno u Baskiju kod Real Sociedada kao i u ogledu polufinala Kupa kralja, dok Atletico putuje na gostovanje u Osasunu.

Getafe - Real Madrid 0:3 (Jese 5, Benzema 27, Modrić 66)

GETAFE: Moya - Vigaray, Alexis, Lopez, Valera - Rodriguez, Borja (64 Lacen) - Gavilan, Castro, Leon (72 Sarabia) - Colunga (53 Lafita)

REAL (M): Diego Lopez - Marcelo, Ramos, Pepe, Arbeloa - Di Maria (83 Casemiro), Xabi Alonso, Modrić (80 Illarramendi) - Jese, Bale - Benzema (75 Isco)