ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real Madrid remizirao u gostima kod Zaragoze

Subota, 30. ožujka 2013. 23:24 Napisao/la  SC

Utakmica 29. kola: Real Zaragoza - Real Madrid (Rodri 6'/ Ronaldo 38'). Modrić je odigrao svih 90 minuta za kraljeve

Španjolsko prvenstvo, 29. kolo

REAL ZARAGOZA - REAL MADRID 1:1

Stadion de la Romareda. Gledatelja: 31.000. Sudac: Alberto Undiano.

Strijelci: 1:0 Rodri (6'), 1:1 Ronaldo (38').

Žuti kartoni: Loovens, Gonzales, Rodri (Real Zaragoza), Ramos, Arbeola, Modrić (Real Madrid)

REAL ZARAGOZA: Jiménez, Sapunaru, Loovens, Abraham, González, Movilla, Apoño (od 53' Romaric),  Montanes, Edu Oriol (od 84' Wilchez),  Postiga, Rodri (od 63' Rodriguez).

REAL MADRID: Lopez, Ramos, Pepe, Arbeola (od 60' Ozil), Marcelo, Kaka (od 61' Khedira), Modrić, Essien, Callejon (od 60' Di Maria), Ronaldo, Higuain.

Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli iskoristiti remi Barcelone i smanjiti zaostatak na prvenstvenoj ljestvici. Kraljevski klub remizirao je na gostovanju kod Zaragoze. Domaćin je poveo u šestoj minuti. Luka Modrić izgubio je jednu loptu na sredini terena koju je izbio Apono ravno u trk Rodriga koji je odličnim udarcem matirao Lopeza.

Gosti su uzvratili u 38. minuti. Pepe je ubacio dugu loptu koju domaća obrana nije otklonila. Lopta je došla do Ronalda koji je preciznim udarcem matirao Jimeneza - 1:1. Ipak Real Madrid nije uspio zabiti još jedan pogodak, a Modrić je zaradio žuti karton.

U posljednjem susretu dana Levante je na domaćem travnjaku pobijedilo Sevillu pogotkom Garcije u 40.minuti,  Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu u redovima Seville.