Primera: Real Madrid pogotkom Balea pobijedio Huescu, remi Eibara i Levantea

Nedjelja, 09. prosinca 2018. 18:16 Napisao/la  SC
Minimlano slavlje Madrižama protiv Huesce

Real Madrid je minimalno pobijedio u gostima kod Huesce.

Jedini pogodak za Madrižane postigao je Bale u 8. minuti.

Ispostavilo se da je to bila gotovo jedina stopostotna prilika gostiju.

Huesca je jako blizu izjednačenja bila na početku drugog poluvremena kada je Melero u 47. s par metara udaljenosti iskosa zapucao zamalo pored vratnice.

Kako se susret bližio kraju, tako se Real sve grčevitije branio pred hrabrim naletima fenjeraša koji je prijetio do posljednje sekunde, no uslijed dobrih obrana belgijskog vratara propustio šokirati madridskog velikana.

Luka Modrić igrao je do 66. minute.

Dvoboj Eibara i Levantea završio je 4:4.

Poveli su domaćini u 8. minuti kada je glavom mrežu gostiju zatresao Enrich.

No samo minutu kasnije, Levante je došao do izjednačenja, a strijelac je bio bivši igrač Eibara, Jose Luis Morales.

Potpuni preokret gostima spretno i sretno donio je Rober u 25. minuti.

Gotovo na isti način na koji su poveli, domaćini su došli do izjednačenja u 57. minuti, nakon što je Escalante iskoristio odličan ubačaj Pene.

Novi preokret i vodstvo Eibaru donio je Charles četiri minute kasnije kada je bio precizan s bijele točke. Isti je igrač zabio gol i u 66. minuti nakon odbijanca u kaznenom prostoru Levantea.

Međutim, gosti iz Valencije se nisu predavali.

Prvo je Tono u 75. minuti smanjio na 4:3, a konačan rezultat postavio je Borja Mayoral u prvojminuti sudačke nadoknade.

Utakmice 15. kola: Huesca - Real Madrid 0:1 (Bale 8), Eibar - Levante 4:4 (Enrich 8, Escalante 57, Charles 61-11m, 65/ Morales 9, Rober 25, Tono 75, Mayoral 90+1), Real Sociedad - Valladolid 1:2 (Oyarzabal 62/ Toni 16, Antonito 54)