Primera: Real Madrid pobijedio Celtu Vigo i stekao prednost pred Barcelonom

Srijeda, 17. svibnja 2017. 22:57 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola Celta Vigo - Real Madrid 1:4

Real Madrid pobijedio je Celtu Vigu u gostima  u zaostaloj utakmici 21. kola čime je stekao tri boda prednosti pred Barcelonom.

Jasno, sve je riješio Ronaldo dvama prvim pogocima.

Od 62. minute domaći su igrali bez isključenog Aspasa, što je gostima olakšalo posao iako su primili pogodak s igračem više.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić ušao je u igru u 71. minuti.

Utakmica 21. kola Celta Vigo - Real Madrid 1:4 (Guidetti 69/Ronaldo 10, 48, Benzema 70, Kroos 88)