ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real Madrid i Ronaldo furiozno protiv Celte

Subota, 05. ožujka 2016. 18:02 Napisao/la  SC

Utakmice 28. kola: Real Madrid - Celta 7:1, Villareal - Las Palmas 0:1, Getafe - Sevilla 1:1

Nogometaši posrnulog Reala iz Madrida pobijedili su sa čak 7:1 Celtu. Zidaneova momčad nalazi se na trećem mjestu prvenstvene ljestvice sa bodom manje od drugoplasiranog gradskog rivala Atletica koji ima i utakmicu manje.

U dvoboju sa Celtom Cristiano Ronaldo zabio je čak četiri gola u 26 minuta igre, a mrežu gostiju iz VIga načeo je Pepe u 41. minuti. Mateo Kovačić odigrao je svih 90 minuta u dresu domaćih.

REAL MADRID: Carvajal (77 Marcelo), Casemiro, Danilo, Isco (65 Bale), Kovačić, Lucas, Mayoral, (70 Jese), Navas, Pepe, Ramos, Ronaldo

CELTA: Aspas (67 Guidetti), Blanco, Diaz, Gomez, Hernandez (35 Radoja), Jonny, Mallo, Nolito, Orellana, Planas, Wass (77 Beauvue)

Utakmice 28. kola: Real Madrid - Celta 7:1 (Pepe 41, Ronaldo 50, 58, 65, 76, Rodriguez 78, Bale 81/ Aspas 62), Villareal - Las Palmas 0:1 (Garcia 30), Getafe - Sevilla 1:1 (Velazquez 86/ Banega 79)