Primera: Real Madrid novi prvak Španjolske, Modrić i Kovačić igrali u pobjedi protiv Malage

Nedjelja, 21. svibnja 2017. 21:51 Napisao/la  SC

Utakmice 38. kola: Barcelona – Eibar 4:2, Malaga – Real Madrid 0:2, Atl. Madrid - Ath. Bilbao 3:1, Celta Vigo - Real Sociedad 2:2, Valencia – Villarreal 1:3

Real Madrid osvojio je španjolsko prvenstvo pobjedom u zadnjem kolu na gostovanju kod Malage.

Madrižani su slavili pogotcima Ronalda i Benzeme.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret za prvaka Španjolske, a Mateo Kovačić ušao je u igru u 66. minuti.

Barcelona je teže od očekivanog došla do pobjede, na kraju u preokretu 4:2.

Eibar je već u 7. minuti poveo 1:0, a u 61. minuti Inui je postigao svoj drugi pogodak za vodstvo 2:0.

U narednih deset minuta Barcelona radi preokret, te preko Suareza i Messija dolazi do vodstva 3:2, a konačnih 4:2 postavio je Messi u sudačkoj nadoknadi.

Messi je postigao pogodak iz drugog kaznenog udarca, nakon što je prvi promašio.

Ivan Rakitić igrao je do 71. minute kada je zamijenjen.

Utakmice 38. kola: Barcelona – Eibar 4:2 (Junca ag-63, Suarez 73, Messi 76 - 11m, 90+2/Inui 7, 61), Malaga – Real Madrid 0:2 (Ronaldo 2, Benzema 55), Atl. Madrid - Ath. Bilbao 3:1 (Torres 8, 11, Correa 89/Williams 71), Celta Vigo - Real Sociedad 2:2 (Aspas 54, Hjulsager 90/Oyarzabal 82, Juanmi 90+4), Valencia – Villarreal 1:3 (Nani 54/Soldado 1, Trigueros 58, Sansone 88)