Primera: Real Madrid golom Karima Benzeme svladao Granadu, Atletico Madrid lako sa Eibarom

Subota, 19. rujna 2015. 17:53 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Real Madrid - Granada 1:0, Valencia - Real Betis 0:0, Eibar - Atletico Madrid 0:2

Nogometaši Real Madrida minimalnim su rezultatom svladali Granadu pred domaćom publikom. Iako je Real kontrolirao igru i bio apsolutno bolja momčad, realizacija je ostala tek na jednom pogotku. Real Madrid pobjedom je skočio na prvo mjesto ljestvice sa deset bodova. Barcelona ima bod manje, ali i utakmicu manje.

Vrlo opasnu priliku imao je u 19. minuti Cristiano Ronaldo kada je sa ruba šesnaetsreca pucao u donji desni kut, no vratar Fernandez je odlično intervenirao.

U 31. minuti Fernandez zaustavlja i pokušaj Luke Modrića koji je uputio niski udarac prema desnoj stativi. Isco je četiri minute prije kraja prvog dijela pucao s ruba kaznenog prostora, a lopta je prošla tik pokraj lijeve stative.

U 52. minuti gosti su imali najopasniju priliku kada je Success sa 16 metara loptu poslao malo iznad prečke.

Nakon brojnih pokušaja domaći su slomili otpor Granade u 55. minuti. Isco je poslao dugu loptu, Benzema je pratio te iz blizine zabio za vodstvo Reala. Vodstvo je mogao povećati Cheryshev u 84. minuti, ali je loptu poslao uz desnu stativu.

Kovačić je u momčad Reala ušao u 62.minuti zamijenivši Kroosa.

REAL MADRID: Navas, Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo, Modrić, Kroos (62' Kovačić), Vazquez, Isco (85' Casemiro), Ronaldo, Benzema (77' Cheryshev)

GRANADA: Fernandez, Lopes, Doria, Lomban, Biraghi, Krhin, Marquez, Success (61' Ibanez), Rochina (67' Rico), Mendez (77' Lopez), El Arabi

Utakmica 4. kola: Real Madrid - Granada 1:0 (Benzema 55'), Valencia - Real Betis 0:0, Eibar - Atletico Madrid 0:2 (Correa 62', Torres 77')