Primera: Messi dvama golovima donio bod Barceloni u dvoboju sa Valencijom

Subota, 02. veljače 2019. 20:47 Napisao/la  SC
Liones Messi donio bod Barceloni na Camp Nou

Sevilla gubi korak s vodećima, Celta Vigo osvojila je bodove na terenu gdje nije očekivala.

Marko Rog sjedio je na klupi Seville.

Prvi put!

Barcelona je na Camp Nou gubila 0:2 od Valencije.

Goste je u vodstvo doveo Gameiro u 24. minuti, da bi osam minuta kasnije Parejo s bijele točke povisio prednost na 0:2.

No, radost gostiju bila je kratkog vijeka.

U 39. minuti Messi s bijele točke smanjuje prednost, a zatim u nastavku svojim drugim pogotkom u 64. minuti donosi bod domaćima.

Rakitić je odigrao cijeli susret za domaće.

I tako je Barcelona dobro osjetila Valencijinu moć remija, jer Marcelinova momčad ove je sezone odigrala čak 11 remija u La Ligi.

I ne može se reći da su se branili jer su imali čak 14 udaraca prema Barcinom golu, dok su Messi i društvo imali 20.

Remijem u Barceloni najviše mogu profitirati Atletico i Real Madrid.

Momčad Diega Simeona pobjedom protiv Betisa može vodećoj Barceloni stići na samo tri boda zaostatka, dok Madriđani pobjedom stižu na minus od osam bodova.

Utakmice 22. kola: Levante - Getafe 0:0, Real Sociedad - Athletic Bilbao 2:1 (Oyarzabal 16 Willian Jose 45/ Garcia 82), Barcelona - Valencia 2:2 (Messi 39-11m, 64/ Gameiro 24, Parejo 32-11m), Celta Vigo - Sevilla (Yokuslu 73)