Primera: Modrić igrao u preokretu Real Madrida, Messi donio pobjedu Barceloni nad Atleticom

Nedjelja, 26. veljače 2017. 18:09 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Villarreal - Real Madrid 2:3, Atletico Madrid - Barcelona 1:2, Espanyol - Osasuna 3:0

Luka Modrić igrao je u velikom preokretu Real Madrida, koji je do 64. minute gubio 0:2 od Villarreala.

U zadnjih pola sata gosti su uspjeli postići tri pogotka, pobjednika je odlučio Morata šest minuta nakon što je ušao u igru umjesto Benzeme.

Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Duje Čop ušao je u igru u 86. minuti, kada je momčad Gijona spašavala bod s desetoricom igrača nakon što je u 74. minuti isključen Mere.

Nogometaši Barcelone pobijedili su Atletico u Madridu.

Griezmannov pokušaj u 16. minuti blokirala je obrana Barcelone. U 38. minuti Barcelona prvi puta opasnije prijeti. Messi je izveo slobodan udarac sa ruba šesnaesterca, pucao pod prečku, ali je Jan Oblak to sjajno obranio.

Oblak je i Piqueu obranio udarac glavom u 43. minuti.

U 49. minuti Luis Suarez je pokušao, ali je zamalo neprecizan. Griezmannov novi udarac u 52. minuti zaustavio je vratar ter Stegen.

Barcelona dolazi u vodstvo u 64. minuti. Rafinha je odbijenu loptu pospremio u mrežu. šest minuta kasnije Atletico je izjednačio. Koke je izveo slobodan udarac, a Godin glavom pogodio mrežu za 1:1.

U 87. minuti Messi pogađa za novo vodstvo Barcelone i konačan rezultat 1:2.

Vrsaljko je igrao cijeli susret za Atletico, dok je Rakitić ušao u 72. minuti umjesto Inieste.

Utakmica 24. kola: Atletico Madrid - Barcelona 1:2 (Godin 70/ Rafinha 64, Messi 87), Espanyol - Osasuna 3:0 (Caicedo 17, Jurado 46, Moreno 90+1), Villarreal - Real Madrid 2:3 (Trigueros 50, Bakambu 56/Bale 64, Ronaldo 74-11m, Morata 83), Sporting Gijon - Celta Vigo 1:1 (Gomez 49-11m/Aspas 75)