NOVI POGODAK

Mandžukić zabio za slavlje Atletica

Subota, 30. kolovoza 2014. 23:07 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Atletico - Eibar 2:1. Ispostavilo se da je Mario Mandžukić u 25. minuti postigao pobjedonosni pogodak

U 87. minuti Angel je s vrha kaznenog prostora sam krenuo prema Moyji i onda promašio najveću priliku da Eibar osvoji bod na Vicente Calderonu. Prema prikazanom u drugom dijelu utakmice, bod bi bio pravedna nagrada za ono što je prikazala momčad novaka u Primeri. Eibar je u drugom dijelu ostvario veći posjed lopte, dugo kroz kontinuirani napad pokušao probiti jednu od najčvršćih obrana na svijetu i na kraju dočekao Angelovu priliku.

Mario Nadžukić postigao je prvi pgodak u Primeri. Ispostavilo se da je Mandžukić u 25. minuti postigao pobjedonosni pogodak nakon prekida. I prvi pogodak Atletico je postigao nakon prekida, Miranda je bio strijelac nakon ubačaj iz kuta. U 33. minuti konačnih 2:1 postavio je Abraham, a kažnjenom Diegu Simeoneu nakon utakmice ostalo je puno razloga za brige. Atletico na početku sezone i osvojenog UEFA Superkupa ni približno ne igra nogomet dostojan prvaka.

ATLETICO: Moyá, Juanfran, Miranda, Godín, Siqueira, Gabi, Mario, Koke, Griezmann (59 Gimenez), Raúl García, Mandžukić (66 Saul)

EIBAR: Irureta, Bóveda, Albentosa, Navas, Abraham, Dani García (81 Saul), Errasti, Javi Lara, Capa (61 D. Nieto), Arruabarrena (72 Del Moral), Ángel

Utakmice 2. kola: Atletico - Eibar 2:1 (Miranda 11, Mandžukić 25/Abraham 33), Athletic - Levante 3:0 (Aduriz 32, Iturraspe 51, Munian 76), Cordoba - Celta 1:1 (Cartabia 59/Orellana 52). Odigrano u petak: Getafe - Almeria 1:0 (Alvaro Vazquez 29), Valencia - Malaga 3:0 (Alcacer 31, Parejo 45, Piatti 56)