Primera: Madridski Real ponovno slavio, dva pogotka Cristiana Ronalda u Almeriji

Petak, 12. prosinca 2014. 22:31 Napisao/la  SC

Susret 15. kola: Almeria - Real Madrid 1:4

Na otvaranju petnaestog kola španjolskog nogometnog prvenstva madridski Real je upisao trinaestu pobjedu ove sezone. Rezultatom 4:1 odrađeno je gostovanje u Almeriji koje je moglo krenuti u drugom smjeru da je domaći veznjak Verza u 62. minuti iskoristio kazneni udarac. Casillas mu ga je međutim, obranio pri rezultatu 2:1, nakon čega se igra domaćih u potpunosti raspala. Tada je na scenu stupio Cristiano Ronaldo koji je s dva pogotka u posljednjih deset minuta potvrdio novi trobod momčadi Carla Ancelottija.

Real je poveo preko Isca, izjednačio je spomenuti Verza a na 2:1 je uoči predaha postavio Gareth Bale. Hrvatski reprezentativac Luka Modrić nije bio u konkurenciji za nastup u utakmici protiv Almerije.

Bila je to posljednja utakmica ove godine za kraljevski klub, kojeg četvrtog dana nove godine očekuje neugodno gostovanje kod Valencije.

Almeria - Real Madrid 1:4 (Verza 39/Isco 34, Bale 42, Cristiano Ronaldo 81, 88)

ALMERIA: Ruben - Michel, Navarro, Trujilo, Velez (82 Corona) - Verza, Partey - Mendez, Soriano (67 Wellington), Dubarbier (59 Zongo) - Hemed

REAL: Casillas - Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo - Illaramendi, Kroos, Isco - Bale, Benzema (85 Coentrao), Cristiano Ronaldo