ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Leo Messi u četiri minute zabio dva gola

Subota, 15. rujna 2012. 22:03 Napisao/la  SC

Rezultat 4. kola Primere: Getafe - Barcelona 1:4. Messi je pogotke zabio u 75. i 78. minuti

Nogometaši Barcelone visoko su porazili Getafe na malenom stadionu (17.000) Alfonso Perez, u utakmici 4. kola Barcelona je ostvarila pobjedu rezultatom 4:1.

Trener Barcelone držao je Lea Messija na klupi sve do 58. minute, kada je Argentinac ušao umjesto Tella. Messijevim ulaskom zapečaćena je sudbina Getafea, momčad kojega do 75. minute gubila 0:1. Messi za samo tri minute (75, 78) postigao dva pogotka i otklonio sve dvojbe oko pobjednika. Četvrti pogodak postigao je David Villa, koji je igrao zadnjih petnaestak minuta.

GETAFE: Moyá, Valera, Alexis, Abraham, M. Torres, Míchel (68 Lacen), X. Torres, A. Barrada, Diego Castro, Pedro León (78 Sarabia), Colunga (59 Alvaro)

BARCELONA: Valdés, Montoya, Piqué, Puyol (56 Mascherano), Adriano, Busquets, Xavi, Thiago (58 Messi), Cesc, Tello (75 Villa), Pedro

Rezultati 4. kola Primere: Valencia – Celta 2:1 (Feghouli 3, Cissokho 50/Carbral 15), Malaga – Levante 3:1 (Saviola 26, Joachim 58, Portillo 90+3/Michel 46), Getafe – Barcelona 1:4 (Mascherano 80-ag/Adriano 32, Messi 75, 78, Villa 90)