Primera: Leo Messi promašio penal, a onda riješio utakmicu dvama pogocima

Subota, 26. kolovoza 2017. 20:29 Napisao/la  SC

Utakmice 2. kola: Alaves - Barcelona 0:2, Girona - Malaga 1:0, Levante - La Coruna 2:2

Leo Messi (Barcelona)

Šime Vrsaljko igrao je za Atletico do 70. minute u uvjerljivoj pobjedi na gostovanju kod Las Palmasa.

Leo Messi odlučio je utakmicu protiv Alavesa, genijalni Argentinac dvama pogocima u nastavku donio je Barceloni tri boda na psihološki teškom gostovanju.

Prošle sezone na istom stadionu Barcelona je izgubila utakmicu i smanjila šanse da može osvojiti titulu prvaka.

Nije baš dobro počelo za Messija i Barcelonu, u 39. minuti vratar Pacheco obranio je Messiju kazneni udarac.

Ivan Rakitić igra standardno otkada je Valverde postao trener.

Utakmice 2. kola: Alaves - Barcelona 0:2 (Messi 55, 66), Girona - Malaga 1:0 (Alcala 28), Levante - La Coruna 2:2 (Bardhi 35, Ivi 83-11m/Cartabia 5, Sidnei 31), Las Palmas - Atletico Madrid 1:5 (Calleri 58/Correa 3, Carrasco 5, Koke 62, 75, Thomas 88)