Primera: Leo Messi odlučio u 94. minuti iz kaznenog udarca, Duje Čop igrao za Gijon

Subota, 22. listopada 2016. 19:17 Napisao/la  SC

Utakmice 9. kola: Valencia - Barcelona 2:3, Espanyol - Eibar 3:3

Leo Messi se vratio, Barcelona se vratila pobjedama.

Messi je pogotkom iz kaznenog udarca u 94. minutu odlučio pobjednika na Mestalli, Valencija je osjetila gorčinu poraza u sudačkoj nadoknadi.

Ivan Rakitić ušao je u igru već u 14. minuti umjesto ozlijeđenog Inieste.

Duje Čop igrao je za Sporting Gijon u utakmici bez pogodaka protiv Granade.

Utakmice 9. kola: Valencia - Barcelona 2:3 (El Haddadi 52, Rodrigo 56/Messi  22, 90+4-11m, Suarez 62), Espanyol - Eibar 3:3 (Perez 64, Piatti 73, Baptistao 90+2/Enrich 23, Reyes 27-ag, Kike 44), Sociedad - Alaves 3:0 (Prieto 22, Willian 57, Vela 87), Granada - Sporting Gijon 0:0