Primera: Luis Suarez opet odlučio pobjednika, Real Madrid jedva pobijedio

Subota, 03. studenog 2018. 15:17 Napisao/la  SC
Luis Suarez
Luis Suarez

Luis Suarez opet je bio ključni igrač Barcelone, urugvajski stroj za golove pogotkom u 90. minuti osigurao je pobjedu u rijetko viđenom preokretu.

Do 87. minute Rayo je vodio 2:1 da bi Dembele i Luis Suarez dvaput zatresli mrežu u zadnje tri minute.

Nakon što je ostvario hat-trick u El Clasicu, Luis Suarez postigao je dva pogotka protiv Raya Valecana.

Kao što priliči velikim igračima, Luis Suarez preuzeo je odgovornost dok nema ozlijeđenog Lea Messija.

Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu

Real Madrid je pobijedio Valladolid 2:0.

Prva je to pobjeda nakon čak pet kola za Madrižane.

Oba pogotka pala su u zadnjih deset minuta.

Vicinas Junior je ušao 10 minuta ranije umjesto Asensija, a onda uz puno sreće riješio muka i Solarija i igrače, ali i navijače.

On je zapravo pokušao ubaciti, a lopta se na putu prema srcu šesnaesterca odbila od nekoga i otišla u gol.

Vratar Jordi Masip bio je nemoćan.

Na kraju je gol i pripisan gostujućem igraču Kiku i vodi se kao autogol.

Luka Modrić odigrao je 90 minuta u redovima Reala, a pobjedu je u 88. minuti s bijele točke potvrdio Sergio Ramos nakon što je u kaznenom prostoru oboren Benzema.

Kod gostiju je ušao Čop u 85.

Došao je tako kraljevski klub do prve pobjede nakon pet ligaških kola.

Crna serija trajala je u prvenstvu od 26. rujna kad su poraženi kod Seville 0:3 pa sve do debakla na Camp Nou od Barcelone prošloga vikenda (1:5).

Solari je dočekan mlako na početku utakmice. Nije dobio ni pljesak, ali ni zvižduke, dok su najvatreniji navijači, oni smješteni iza gola, šutjeli prve tri minute u znak protesta zbog loših igara.

Real je od Grada Fansa zatražio da ne zvižde igračima, ali u periodu od 30. minute pa do poluvremena, Valladolid je imao tri dobre šanse i nakon svake od njih igrači su izviždani, a zvižduci su ih ispratili i u svlačionicu

Nikola Kalinić ušao je u 88. minuti kao zamjena Martinsu na gostovanju Atletico Madrida kod Leganesa.

Završilo je 1:1.

Gosti su poveli golom Griezmanna iz slobodnog udarca u 69. minuti, a izjednačio je Carrillo u 82. iskoristivši pogrešku obrane i zakucavši loptu glavom u mrežu.

Utakmice 11. kola:    Rayo Valecano - Barcelona 2:3 (Pozo 35, Garcia 57/L. Suarez 11, 90, Dembele 87),   Leganes - Atletico Madrid 1:1 (Carrillo 82/ Griezmann 69), Real Madrid - Valladolid 2:0 (Kiko 83-ag, Ramos 88), Valencia - Girona 0:1 (Pons 48)

Poredak: Barcelona 24, Atletico 20, Alaves 20 (10), Sevilla 19 (10), Espanyol 18 (10), Real Madrid 17...