Primera: Leganes preokretom do pobjede nad Villarrealom, slavlje Getafea sa igračem manje

Nedjelja, 03. prosinca 2017. 14:00 Napisao/la  SC
Diego Rico (Leganes)

Nogometaši Leganesa pobijedili su Villarreal 3:1.

Sve važno dogodilo se u drugom poluvremenu.

Villarreal je poveo golom Rabe u 60. minuti.

No, Leganes je brzopotezno uzvratio.

Prvo je Rico izjednačio u 72., a deset minuta kasnije El Zhar doveo domaće u vodstvo.

Pobjedu je u sudačkoj nadoknadi potvrdio Gabriel.

Getafe je minimalnim rezultatom pobijedio Valenciu.

Zanimljivo domaći su imali igrača manje od 25. minute kada je zbog drugog žutog kartona isključen Arambarri. Prvi žuti je dobio četiri minute ranije.

No, i sa igračem manje Getafe je slavio zahvaljujući pogotku Bergare u 66. minuti

Utakmica 14. kola: Leganes - Villarreal 3:1 (Rico 72, El Zhar 82, Gabriel 90+3/ Raba 60), Getafe - Valencia 1:0 (Bergara 66), Eibar - Espanyol 3:1 (Kike 9, Alejo 38, Jordan 69/ Enrich 79-ag)