ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Ivan Rakitić strijelac protiv Espanyola

Nedjelja, 06. travnja 2014. 22:26 Napisao/la  SC

Ivan Rakitić ušao je u igru u 62. minuti da bi u 89. minuti postavio konačan rezultat

Nogometaši Seville pobijedili su Espanyol 4:1 u utakmci 32. kola španjolskog prvenstva. Ivan Rakitić ušao je u igru u 62. minuti da bi u 89. minuti postavio konačan rezultat.

Sevilla je povela u 18. minuti preko M'Bije, a na 2:0 povisio je Gameiro. Na otvaranju drugog poluvremena s bijele točke smanjio je Garcia (47'), dok je dva gola prednosti domaćinu vratio Gameiro drugim golom na utakmici.

U ostalim susretima Malaga je pobijedila Granadu 4:1, Elche je svladalo Getafe 1:0.