Primera: Barcelona doživjela drugi poraz, Real Madrid ponovo razočarao navijače

Nedjelja, 02. listopada 2016. 13:50 Napisao/la  SC

Utakmice 7. kola Valencia - Atletico Madrid 0:2, R. Madrid - Eibar 1:1, Celta Vigo - Barcelona 4:3

Barcelona bez Lea Messija nije najbolja na svijetu! Izgleda da više nije najbolja ni u Primeri, katalunjska momčad doživjela je drugi poraz u prvenstvu.

Celta Vigo vodila je 3:0 već nakon pola sata, a onda se teško bilo vratiti čak i takvoj momčadi na klupi koje sjede igrači poput Inieste, Rakitića...

Madridski Atletico točno u podne otvorio je nedjeljni program u Primeri.

Na gostovanju kod Valencije pobijedili su sa 0:2.

Poveli su pogotkom najboljeg igrača i strijelca Antoinean Griezmanna u 63. minuti, a "točku na i" stavio je Kevin Gameiro u trećoj minuti nadoknade drugog poluvremena.

Mogla je pobjeda Atletica biti i puno uvjerljivija ali su igrači Diega Simeonea promašili čak dva kaznena udarca, točnije obranio ih je vratar domaćina Diego Alves.

Najprije je neprecizan bio Griezmann u 44. minuti, , a potom je sa "bijele točke" promašio i Gabi u 69. minuti.

Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko i ovoga je puta ostao na klupi "Colchonerosa".

Mateo Kovačić odigrao je cijelu utakmicu za Real Madrid u neočekivanom remiju protiv Eibara.

Gosti su iznenadili ranim vodstvom na Santiago Bernabeu, ali kada je Bale poravnao u 17. minuti, činilo se da će kraljevska momčad uspjeti osvojiti nove bodove...

Napadački trio BBC ponovo se nije iskazao.

Utakmice 7. kola Valencia - Atletico Madrid 0:2 (Griezmann 63, Gameiro 90+3), Real Madrid - Eibar 1:1 (Bale 17/Rico 6), Malaga - Athletic Bilbao 2:1 (Ramires 82, Duda 83/Alduriz 3), Espanyol - Villarreal 0:0, Celta Vigo - Barcelona 4:3 (Sisto 27, Aspas 31, Mathieu 33-ag, Hernandez 77/Pique 58, 87, Neymar 64-11m)