Primera: Sporting Gijon svladao Atletico Madrid, Deportivo bolji od Levantea

Subota, 19. ožujka 2016. 18:33 Napisao/la  SC

Utakmica 30. kola: Gijon - Atletico Madrid 2:1, Granada - Rayo Vallecano 2:2, Real Sociedad - Las Palmas 0:1, Deportivo - Levante 2:1

Nogometaši madridskog Atletica poraženi su u gostima kod Gijona 2:1. Griezmann je načeo mrežu domaćih u 29. minuti zabivši iz slobodnog udarca.

Lopta je otišla u desne rašlje, domaći je vratar Cuellar bio nemoćan. Izjednačili su domaći u 79. minuti golom Sanabrie iz slobodnog udarca, a pobjedu Gijonu donio je Castro minutu prije kraja.

Alen Halilović nije bio u sastavu.

Utakmica 30. kola: Gijon - Atletico Madrid 2:1 (Sanabria 79, Castro 89/ Griezmann 29), Granada - Rayo Vallecano 2:2 (El Arabi 12, 54-11m/ Hernandez 45, Ze Castro 87), Real Sociedad - Las Palmas 0:1 (Jose 39), Deportivo - Levante 2:1 (Alberto 43, Marino 85 ag/ Rossi 50)