ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Getafe uspio sačuvati mrežu protiv Barcelone

Subota, 13. prosinca 2014. 18:38 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Getafe - Barcelona 0:0. Ivan Rakitić igrao je do 66. minute

Nogometaši Getafea uspjeli su osvojiti bod protiv Barcelone i napraviti veliku uslugu Real Madridu, koji Barceloni sada bježi 4 bodova. Štoviše, Getafe je uspio ostati netaknute mreže u utakmici protiv ponajboljih napadača na svijetu. Messi je pogodio okvri gola iz slobodnog udarca, ali je ostao na 256 golova koliko je postigao u Primeri.

Ivan Rakitić igrao je do 66. minute, kada je umjesto njega ušao Iniesta. Hrvatski reprezentativac nema razloga za nezadovoljstvo dok mu je pričuva Iniesta!

Sammir je na drugoj strani izašao nekoliko minuta prije Rakitića, potencijalni hrvatski reprezentativac odigrao je prosječnu utakmicu.

GETAFE: Guaita, Valera, Pereira, Maldonado, Delgado, Lacen, Yoda (76 Sánchez Gil), Javaloyas, Sarabia, Lafita (70 Castro), Sammir (62 Alvaro)

BARCELONA: Bravo, Alves (80 Adriano), Piqué, Mathieu, Alba, Xavi, Busquets, Rakitić (66 Iniesta), Suárez, Messi, Pedro (77 El Haddadi)

Utakmice 15. kola: Getafe - Barcelona 0:0, Valencia - Rayo Valecano (Feghuoli 13, 34, Platti 36), Cordoba - Levante 0:0, Malaga - Celta Vigo 1:0 (Samuel 21)

Poredak: Real Madrid 39, Barcelona 35, Atletico 32 (14), Sevilla 29 (14)...