Primera: Kovačić igrao u pobjedi Real Madrida, Gameiro ostvario hat-trick za pet minuta

Subota, 18. veljače 2017. 14:54 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola: Sporting Gijon - Atletico 1:4, Real Madrid - Espanyol 2:0, Sevilla - Eibar 2:0

Real Madrid pobijedio je Espanyol u utakmici koja spada u rutinske.

Dobra vijest za domaće je povratak oporavljenog Balea, koji ušao u 71. minuti i odmah postigao pogodak.

Mateo Kovačić igrao od pve minute, trener Zinedine Zidane odmorio je Luku Modrića uoči utakmice u Ligi prvaka.

Kevin Gameiro ostvario je hat-trick za pet minuta utakmice u kojoj je Atletico slomio otpor Gijona u završnici utakmice.

Gameiro je ušao u igru u 62. minuti umjesto Fernanda Torresa da bi u razmaku od 80. do 85. minute postigao tri pogotka za nova tri boda Atletica.

Šime Vrsaljko odigrao cijelu utakmicu za Atletico.

Duje Čop ušao u 84. minuti za Gijon.

Utakmica 23. kola: Real Madrid - Espanyol 2:0 (Morata 33, Bale 83), Sporting Gijon - Atletico 1:4 (Alvarez 49/Carrasco 46, Gameiro 80, 81, 85), Deportivo La Coruna - Alaves 0:1 (Garcia 68-11m), Sevilla - Eibar 2:0 (Sarabia 30, Votili 90+1)