Primera: Espanyol i Valencia na stadionu El Prat priredili spektakl sa šest pogodaka

Subota, 13. travnja 2013. 23:58 Napisao/la  SC

Utakmice 31. kola Primere: Valladolid – Getafe 2:1, Levante – Deportivo 0:4, Espanyol – Valencia 3:3, Malaga – Osasuna 1:0

U subotnjim utakmicama španjolskog prvenstva Espanyol i Valencia priredili su spektakl gledateljima na stadionu El Prat. Odigrali su utakmicu bez pobjednika uz šest postignutih pogodaka od kojih su četiri postignuta u zadnjih desetak minuta, momčadi su se smjenjivale u vodstvu od 82. do 94. minute.

Kada je u 91. minuti Soldado doveo Valenciju u vodstvo 3:2 malo je tko vjerovao u preokret. No, u 4. minuti sudačke nadoknade Garcia je stadion podignuo na noge osiguravši Espanyolu bod.

I Malaga je do pobjede protiv Osasune došla u sudačkoj nadoknadi, u 92. minuti strijelac jedinog pogotka bio je Baptista.

Utakmice 31. kola Primere: Valladolid – Getafe 2:1 (Oscar 68, Guerra 72/Alcacer 45), Levante – Deportivo 0:4 (Valeron 12, Pizzi 20,  Oliveira 28,  Gama 90 +1), Espanyol – Valencia 3:3 (Wakaso 45, Verdu 82, Garcia 90+4/ Canales 53, Jonas 87,  Soldado 90+1), Malaga – Osasuna 1:0 (Baptista 90+2)