Primera: Real Madrid pobijedio u La Coruni, Leo Messi čak triput tresao vratnicu u pobjedi protiv Betisa

Nedjelja, 20. kolovoza 2017. 22:12 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola Primere: Atletic Bilbao - Getafe 0:0, Barcelona - Real Betis 2:0, Deportivo - Real Madrid 0:3

Luka Modrić igrao je u prvoj pobjedi Real Madrida, domaćin je u La Coruni izgledao ravnopravno prvih dvadesetak minuta koliko je gostima trebalo da postignu prvi pogodak.

Modrić je udarcem započeo akciju, Benzema je slučajno asistirao, a Bale loptu gurnuo u praznu mrežu - 0:1.

Sedam minuta kasnije Marcelo je asistirao Casemiru za pogodak kojim je Deportivo dotučen.

Splasnule su tenzije, gosti su rutinski utakmicu privodili utakmicu kraju sve dok Carvajal u 89. nepotrebno nije skrivio kazneni udarac.

Andone nije uspio svladati Navasa ni iz penala, vratar Real Madrida obranio je udarac.

U sudačkoj nadoknadi Sergio Ramos dobio je drugi žuti karton što znači da neće igrati protiv Valencije u idućem kolu.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić izostao je zbog lakše ozljede.

Leo Messi je ostao sam! Tako su španjolski mediji najavili prvu utakmicu Barcelone u prvenstvu!

Suarez je ozlijeđen, Neymara više nema, Messi nije zabio protiv Real Betisa, ali je čak tri put tresao okvir vratiju.

Barcelona je rutinski odradila prvu obvezu u sezoni s napadačima Vidalom i Deulofeuom, Pique je sjedio na klupi.

Ivan Rakitić igrao je cijelu utakmicu.

Utakmice 1. kola Primere:  Deportivo La Coruna - Real Madrid 0:3 (Bale 20, Casemiro 27, Kroos 62),  Atletic Bilbao - Getafe 0:0, Barcelona - Real Betis 2:0 (Tosca 36, S. Roberto 39)