ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Barcelona lako s Eibarom, nastupali Radošević i Rakitić

Nedjelja, 06. ožujka 2016. 17:44 Napisao/la  SC

Utamice 28. kola: Eibar - Barcelona 0:4, Valencia - Athletico Madrid 1:3

Nogometaši Barcelone uvjerljivo su na gostovanju u Baskiji kod Eibara slavili rezultatom 4:0 u susretu 28. kola španjolskog nogometnog prvenstva. Dva je pogotka za Katalonce postigao ponajbolji svjetski nogometaš Lionel Messi, po jednom su zabijali Munir i Luis Suarez.

Cijelu utakmicu odigrala su dva hrvatska nogometaša - Josip Radošević s jedne, odnosno Ivan Rakitić s druge strane.

EIBAR: Riesgo - Capa, Pantić, Ramis, Junca - Escalante (85 Hajrović), Radošević, Garcia, Adrian - Baston (68 Berjon), Enrich (90 Inui)

BARCELONA: Bravo - Alves, Pique (80 Vermaelen), Mascherano, Alba - Rakitić, Busquets (80 Bartra), Turan (80 Sergi) - Messi, Suarez, Munir

Atletico Madrid pobijedio je u gostima Valenciu 3:1. Nakon što je prvi dio završio 1:1 u nastavku su gostima pobjedu donijeli Torres i Carrasco. U 81. minuti Valencia je ostala s igračem manje nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Aderlan. Atletico je na drugom mjestu prvenstvene ljestvice sa četiri boda više od trećeplasiranog gradskog rivala Reala.

Utakmice 28. kola: Eibar - Barcelona 0:4 (Munir 8, Messi 41, 76-11m, Suarez 84), Gijon - Athletic Bilbao 0:2 (Benat 27, De Marcos 59), Real Sociedad - Levante 1:1 (Reyes 14/ Devyerson 24), Valencia - Atletico Madrid 1:3 (Cheryshev 28/ Griezmann 24, Torres 72, Carrasco 85), Betis - Granada 2:0 (N'Diaye 85, Castro 90)