Primera: Barcelona pregazila Granadu na Nou Campu uz novi pogodak Ivana Rakitića

Subota, 27. rujna 2014. 19:53 Napisao/la  SC

Susret 6. kola: Barcelona - Granada 6:0. Rakitić je postigao pogodak za 2:0 u 43. minuti susreta

Nogometaši Barcelone upisali su novo uvjerljivo slavlje u domaćem prvenstvu. U šestom je kolu momčad Luisa Enriquea na svom stadionu svladala Granadu s uvjerljivih 6:0. Novi je pogodak u 43. minuti utakmice za 2:0 djelo hrvatskog reprezentativnog veznjaka Ivana Rakitića. Hat-trick je u susretu zabio Neymar, a dva je pogotka postigao i Leo Messi.

Novom se pobjedom Barcelona vratila na stare staze, s kojih ih je u prošlom kolu izbacila Malaga.

Barcelona - Granada 6:0 (Neymar 26, 45, 66, Rakitić 43, Messi 62, 82)

BARCELONA: Bravo - Adriano, Mathieu, Mascherano, Dani Alves - Rakitić (58 Sergi), Busquets (64 Bartra), Xavi - Neymar, El Haddadi (71 Ramirez) - Messi

GRANADA: Fernandez - Foulquier, Murillo, Babin, Nyom - Marquez, Canton (46 Eddy), Iturra, Rico (46 Piti) - El Arabi (73 Martins), Isaac