Primera: Barcelona lako protiv Deportiva, Messi promašio jedanaesterac, Rakitić igrao cijeli susret

Nedjelja, 17. prosinca 2017. 22:44 Napisao/la  SC
Luis Suarez (Barcelona)

BArcelona se lako obračunala sa Deportivom na Camp Nou.

Prije prvog pogotka Barcelona je imala dvije šanse. U

27. minuti je vrtaar Ruben obranio udarac Messiju, a zatim minutu kasnije i Vidalu.

No, u 29. minuti domaći dolaze u vodstvo. Messi je ubacio u kazneni prostor, a Suarez zatresao mrežu - 1:0.

U 37. minuti Messi pogađa prečku, a četiri minute kasnije desnu stativu.

U 41. minuti Paulinho povisuje vodstvo na 2:0.

Nakon dvije minute drugog dijela već je 3:0. Luis Suarez ponovno se upisao u strijelce.

Dipetta je u 70. minuti napravio prekršaj, a sudac Lshoz je pokazao na bijelu točku. Messi je izveo jedanaesterac, ali je vratar Ruben obranio.

U 75. minuti Alba pogađa lijevu stativu, a odbijenu loptu Paulinho šalje u mrežu.

Messi se u 80. minuti ponovno našao u prilici, no pucao je pored gola. Pet minuta kasnije Luis Suarez pogađa lijevu stativu.

Ivan Rakitić odigrao je svih 90 minuta u dresu Barcelone.

Utakmice 16. kola: Barcelona - Deportivo La Coruna 4:0 (Suarez 29, 47, Paulinho 41, 75), Girona - Getafe 1:0 (Stuani 5), Celta Vigo - Villarreal 0:1 (Fornals 34), Las Palmas - Espanyol 2:2 (Remy 80, Calleri 89/ Moreno 19, 41)